Dyskusja:Szablony

Z JoggerWiki
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Przykład kompletnego szablonu (mam nadzieję): http://templates.jogger.pl/files/sahara.zip Nie wiem tylko gdzie zmiescic miniblog i dylemat ten pojawia sie w wiekszosci szablonow, stad wywalenie go z czesci Obowiazkowe.

--Riddle 05:57, 22 wrz 2007 (CEST)


Jak na moje, szablony powinny po prostu mieć swoje kategorie (ewentualnie tagi). Wtedy takie możnaby wrzucać do kategorii, np. "niekompletne" albo "bez wszystkich ficzerów". Ewentualnie do każdego możnaby przypisać, jakie dodatki/ficzery posiada, a jakich nie.

I fajnie by było, gdyby poza wysyłaniem szablonów na mail, była opcja automatycznego dodania ich do oczekujących na akceptację czy cuś. Bo teraz to jest trochę niepraktyczne, i zapewne sporo osób nie ma ochoty na pieprzenie się z pakowaniem i słaniem maila do Wielkiego S. (Sparrowa). Ewentualnie nie wiedzą o takiej możliwości.

--D4rky 13:04, 22 wrz 2007 (CEST)


Chodzi też o to, aby zebrać team, który będzie się zajmował szablonami – jeśli będzie parę osób i zasady wg których szablony są pisane będą jasne, poprawka każdego template'a to kwestia minut.

System wysyłania poprawek do szablonów dla tego teamu będzie.

--Riddle 14:14, 22 wrz 2007 (CEST)


Ja chętnie dołączę do teamu ;) Kiedy można by się spodziewać tych zasad?


Służę pomocą, jeżeli chodzi o dostosowywanie szablonów do odpowiednich standardów. Swoje już zaczynam zmieniać.

--Jbg 16:54, 22 wrz 2007 (CEST)


Ja też mogę należeć do tego teamu przyjmującego, ale i tak kategoriowanie gotowców by się przydało. Ewentualnie szersze opisy informujące co jest, czego nie ma.

--D4rky 18:23, 22 wrz 2007 (CEST)