Kategorie specjalne: Różnice pomiędzy wersjami

Z JoggerWiki
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
(New page: Kategorie specjalne oprócz tego, że przechowują wpisu mają określoną funkcję. Techblog - wpisy z tej kategorii pojawiają się na http://techblog.pl. Techblog jest moderowanym kata...)
 
m (linki do kategorii)
Linia 1: Linia 1:
Kategorie specjalne oprócz tego, że przechowują wpisu mają określoną funkcję.
+
Kategorie specjalne oprócz tego, że przechowują wpisy mają określoną funkcję.
  
Techblog - wpisy z tej kategorii pojawiają się na http://techblog.pl. Techblog jest moderowanym katalogiem wpisów zmuszających do myślenia, przekazujących użyteczną wiedzę, rozprzestrzeniających określone idee i tym podobne. Wpisy nie spełniające wymaganych kryteriów mogą zostać z Techbloga usunięte przez administratora. W przypadku nadużywania możliwości wysyłania wpisów na Techblog (nie spełniających wymaganych kryteriów) administrator może taką możliwość użytkownikowi zabrać.
+
[[TechBlog|Techblog]] - wpisy z tej kategorii pojawiają się na http://techblog.pl/. Techblog jest moderowanym katalogiem wpisów zmuszających do myślenia, przekazujących użyteczną wiedzę, rozprzestrzeniających określone idee i tym podobne. Wpisy nie spełniające wymaganych kryteriów mogą zostać z Techbloga usunięte przez administratora. W przypadku nadużywania możliwości wysyłania wpisów na Techblog (nie spełniających wymaganych kryteriów) administrator może zabrać taką możliwość użytkownikowi.
  
Miniblog - do tej kategorii należy przypisać wpisy, które mają pojawić się na Twoim joggerze w miejscu określonym przez znaczniki minibloga.
+
[[MiniBlog|Miniblog]] - do tej kategorii należy przypisać wpisy, które mają pojawić się na Twoim joggerze w miejscu określonym przez znaczniki minibloga.

Wersja z 13:07, 6 maj 2007

Kategorie specjalne oprócz tego, że przechowują wpisy mają określoną funkcję.

Techblog - wpisy z tej kategorii pojawiają się na http://techblog.pl/. Techblog jest moderowanym katalogiem wpisów zmuszających do myślenia, przekazujących użyteczną wiedzę, rozprzestrzeniających określone idee i tym podobne. Wpisy nie spełniające wymaganych kryteriów mogą zostać z Techbloga usunięte przez administratora. W przypadku nadużywania możliwości wysyłania wpisów na Techblog (nie spełniających wymaganych kryteriów) administrator może zabrać taką możliwość użytkownikowi.

Miniblog - do tej kategorii należy przypisać wpisy, które mają pojawić się na Twoim joggerze w miejscu określonym przez znaczniki minibloga.