Własny szablon: Wprowadzenie: Różnice pomiędzy wersjami

Z JoggerWiki
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
m (literówka)
Linia 3: Linia 3:
 
w których można je umieszczać (lub w których ma to sens).
 
w których można je umieszczać (lub w których ma to sens).
  
Oprócz tego przygotowaliśmy przykładowy szablon, w którym zostały uzyte prawie wszystkich dostępne znaczniki. Mamy nadzieję, że zapoznanie się z jego kodem pomoże w stworzeniu swojego unikatowego szablonu oraz rozwiąże ewentualne problemy. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów związanych z tworzeniem własnych szablonów, służymy pomocą - [[Kontakt]]. Zatem zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi stronami instrukcji.
+
Oprócz tego przygotowaliśmy przykładowy szablon, w którym zostały użyte prawie wszystkich dostępne znaczniki. Mamy nadzieję, że zapoznanie się z jego kodem pomoże w stworzeniu swojego unikatowego szablonu oraz rozwiąże ewentualne problemy. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów związanych z tworzeniem własnych szablonów, służymy pomocą - [[Kontakt]]. Zatem zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi stronami instrukcji.
  
*[[Wlasne_szablony_dla_joggera:_Jak_to_dzia%C5%82a |Jak to działa?]]
+
*[[Wlasne_szablony_dla_joggera:_Jak_to_dzia%C5%82a|Jak to działa?]]

Wersja z 20:43, 7 mar 2006

Na kolejnych stronach zebraliśmy skorowidz znaczników - wraz z przykładami ich użycia - dzięki którym można zrobić swój własny szablon dla joga. Tagi pogrupowane są według bloków w których można je umieszczać (lub w których ma to sens).

Oprócz tego przygotowaliśmy przykładowy szablon, w którym zostały użyte prawie wszystkich dostępne znaczniki. Mamy nadzieję, że zapoznanie się z jego kodem pomoże w stworzeniu swojego unikatowego szablonu oraz rozwiąże ewentualne problemy. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów związanych z tworzeniem własnych szablonów, służymy pomocą - Kontakt. Zatem zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi stronami instrukcji.